Звернення до краян

Олена Жуковська

  Шановні краяни,

Війна, яка ведеться Москвою на знищення України як вільної незалежної європейської держави вже увірвалась в кожне наше місто, кожне село, кожну оселю. Вона опалила болем серце кожного свідомого українця незалежно від його мови, віросповідання та місця народження.

Ми стали іншими, і саме на всіх нас, і на кожного зокрема, ліг важкий тягар відповідальності за майбутнє нашої країни.

Це довів Майдан, це довела Небесна сотня, це довели та доводять тисячі хлопців з усіх куточків України, які воюють сьогодні в армії та добровольчих батальйонах на сході нашої держави.

Держава- це не тільки уряд та влада, це в першу чергу її громадяни. Держава- це ми. А саме тому від нас, від нашої рішучості, самоорганізації та правильних скоординованих дій в умовах ворожого нападу та вторгнення агресора буде залежати практично все. ВАТ «НПК-Галичина» вже встала на цей шлях і тому нами створено добровільний підрозділ, метою діяльності якого є патрулювання спільно з працівниками міліції, вулиць нашого міста, територій шкіл, лікарень, дитячих садочків від можливих диверсій, провокацій, тероризму та бандитизму.

Ми не байдужі, тому ми виступаємо з ініціативою не тільки допомогти підтримати порядок та спокій в наших містах, а й перевірити нашу готовність діяти в умовах надзвичайного стану, навики надання першої медичної допомоги, функціонування та готовність бомбосховищ, пожежних гідрантів, забезпеченість міст та сіл першочерговими медикаментами та спецтехнікою.

Саме тому, ми звертаємось до всіх свідомих громадян, доєднатись до наших починань та вступати до лав добровільної муніципальної дружини. Також просимо всіх бути надзвичайно уважними та пильними та повідомляти про прояви кримінального характеру, підозрілих осіб, автомобілі та покинуті підозрілі предмети на території стратегічних підприємств та об’єктах міста за телефоном правоохоронних органів 102 або гарячої лінії добровільної муніципальної дружини ( 03244)-35086.

Тільки об’єднавшись нам до снаги подолати будь-які виклики.

 

За дорученням ініціативної групи та громади міста по створенню та функціонуванню муніципальної дружини

Заступник Генерального директора
ВАТ «НПК-Галичина»

 

 

 

 

       

Олена Жуковська

Коментарі відключені для цієї статті